top of page

İade & Değişim

İade & Değişim

İade & Değişim
wolkcoffee.com’dan satın aldığınız ürünleri, sipariş tarihinden itibaren 30 gün içinde bir başka bedenle değiştirebilir veya 15 gün içinde iade talebinde bulunabilirsiniz.

 

İade
İade işleminizin başlatılması için info@wolkcoffee.com adresimize mail göndererek bilgi vermeniz gerekmektedir.

Bilgi verdikten sonra iade etmek istediğiniz ürünü hasarsız orijinal ambalajında, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak, içine size gönderilen faturayı koyarak güvenli bir şekilde paketleyin ve gönderin. 

Ürününüzün iade koşullarına uygunluğu tarafımızca kontrol edildikten sonra iade işleminin durumu size email ile iletilir. Emailinize gönderilen onay emailinden itibaren 3-10 iş günü içinde tarafınıza geri ödenir. İadenizin, iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo ile ücretsiz olarak geri gönderilir.

İade Adresi: Yenikoy mah. Koybasi cad. No:164/C Sariyer/Istanbul

 

Değişim
Değişim sadece aynı model ürünlerde ve renk, beden, numara değişikliği şeklinde yapılmaktadır. Farklı bir ürün ile değişim yapılmamaktadır.

Değişim işleminizin başlatılması için info@wolkcoffee.com adresimize mail göndererek bilgi vermeniz gerekmektedir.

Bilgi verdikten sonra iade etmek istediğiniz ürünü ürünü hasarsız orijinal ambalajında, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak, içine size gönderilen faturayı koyarak güvenli bir şekilde paketleyin ve gönderin. 

Ürününüzün değişim koşullarına uygunluğu tarafımızca kontrol edildikten sonra değişim işleminin durumu size email ile iletilir. İstediğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 3 iş günü içerisinde size kargo ile ücretsiz olarak gönderilecektir. Ürün stoklarda yok ise ödediğiniz ücret ödeme şeklinize göre hesabınıza 3-10 iş günü içinde geri ödenecektir.

Değişim Adresi: Yenikoy mah. Koybasi cad. No:164/C Sariyer/Istanbul

 

İade ve Değişim Şartları
İade edilen ürünler hasarsız orijinal kutusunda ve kullanılmamış olmalıdır.
Etiketleri çıkarılmamış olmalıdır.
Hijyen açısından iç giyim, mayo, bikini, çorap, kulaklık, küpe, kaykay, yoga matı gibi ürünlerin iade/değişimleri yapılmamaktadır.
Uluslararası siparişlerde iade kabul edilmemektedir.
Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde iade & değişim yapılmamaktadır.
Ürünlerin herhangi ek aksesuarları varsa mutlaka hasarsız olarak orijinal kutusunda gönderilmelidir.
 

Geri Ödemeler
Geri ödemeler iadenizin tarafımızdan teslim alındığı tarih itibariyle bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. İade edilen ürünlerin durumu incelendikten sonra size e-posta ile bilgi verilecektir. Geri ödeme, ürünü satın alırken kullandığınız ödeme yöntemi ile aynı şekilde yapılacaktır. Ödemenizi havale/EFT ile yaptıysanız banka hesabınıza, ödemenizi kredi kartınızla yaptıysanız kredi kartınıza yapılacaktır.

bottom of page